fbpx

Nowoczesne domy segmentowe dla Twojej rodziny

Szukasz domu pod Warszawą? Własne „cztery kąty” niedaleko stolicy mogą być Twoje. Osiedle Seleny to wyjątkowa inwestycja 30 minut od centrum Warszawy. Zamieszkaj w nowoczesnym segmencie jednorodzinnym w Młochowie k. Nadarzyna. Wybierz jeden spośród 28 nowych domów w zabudowie segmentowej, których budowa jest realizowana w kilku etapach. Rozpoczęła się już sprzedaż I etapu – nie czekaj i zarezerwuj swój wymarzony dom za miastem!

Liczba segmentów na sprzedaż: 28.

Metraż domu: 162 m2 w dwóch kondygnacjach z garażem.

Standard wykończenia: deweloperski.

Garaż jednostanowiskowy, ogród, balkon i miejsce postojowe przed domem.

Domy-segmenty Warszawa

Osiedle Seleny w Młochowie k. Warszawy to kameralne osiedle domów-segmentów w zabudowie szeregowej. Inwestycja „Osiedle Seleny” to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w otoczeniu zieleni i jednoczesnym sąsiedztwie warszawskiej infrastruktury. Dwukondygnacyjna zabudowa, jednostanowiskowy garaż i funkcjonalny układ pomieszczeń zapewni komfort mieszkania całej rodzinie. Dowiedz się więcej o inwestycji!

Bezpiecznie

Każdy segment został wyposażony w mocne okna trzyszybowe, które zapewniają ciszę i bezpieczeństwo. Do domu prowadzą solidne drzwi wejściowe. Dodatkowo wyposażyliśmy domy w system alarmowy rozprowadzony w całym budynku, aby Twoja rodzina czuła się w swoim nowym domu w pełni bezpiecznie. Dom położony jest w bezpiecznej, spokojnej okolicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania 145,96 m2, garaż o powierzchni 16,5 m2.

Ekonomicznie

Segment jednorodzinny został zbudowany z materiałów wysokiej jakości, w wysokim standardzie. Fundamenty domu zostały ocieplone, wbudowana została izolacja od wilgoci. Dom z instalacją ogrzewania zaprojektowaną z myślą o obniżeniu rachunków. Części wspólne budynku ogrzewa instalacja ogrzewania podłogowego, z kolei w sypialniach ciepło rozprowadzają wydajne grzejniki. Dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku wybudowany z użyciem bezpiecznych i sprawdzonych technologii.

Nowocześnie

Prestiżowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy, nowoczesne rezydencje z praktycznie rozplanowanym układem pomieszczeń. Media przyłączone z sieci miejskich – woda (piec gazowy, kanalizacja miejska), gaz, prąd, szybki internet światłowodowy, wszystkie z instalacjami wewnętrznymi. Instalacja odkurzacza centralnego. Nowoczesna bryła budynku, tynk zewnętrzny w klasycznym odcieniu szarości. Dach dwuspadowy pokryty blachodachówką.

Kameralnie

Niewielkie, liczące 28 segmentów osiedle domów pod Warszawą, powierzchnia działki z dużą ilością zieleni. Każdy segment wyposażony w ogródek. Wygodny dojazd i droga wewnętrzna do wyłącznego użytku dla mieszkańców. Dojazd drogą z kostki brukowej, dostęp do drogi asfaltowej. Domofon i ogrodzenie osiedla.

Nowe domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą

Szukasz szeregówki pod Warszawą? Kup komfortowy dom w cenie mieszkania, zarezerwuj segment jednorodzinny na nowym Osiedlu Seleny. Umów się na prezentację i wybierz dla siebie klimatyczny dom usytuowany w zielonej okolicy w Młochowie, dostępny w atrakcyjnej cenie. Zamieszkaj w swoim wymarzonym domu!

Zapraszamy do kontaktu